Biblioteka SP w Świątnikach Górnych

Wrzesień 2020

Narodowe Czytanie Balladyny

Marzec 2020

Pomoc do pracy zdalnej dla uczniów i nauczycieli

Wspierając organizację procesu nauczania i zdobywania wiedzy zapraszamy do korzystania z zakładki pt. Książki za free, gdzie znaleźć można lektury online, które pomogą wzbogacić realizację procesu nauczania m. in. z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Styczeń 2020

Zwiedzanie krakowskiej bibliot
eki

Uczniowie klasy 1a zwiedzali bibliotekę naukową w Krakowie oraz brali udział w warsztatach czytelniczo-plastycznych.

Grudzień 2019

Spotkanie autorskie

Uczniowie klas pierwszych mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Panią dr Lidią Ippoldt, autorką wielu pozycji książkowych o tematyce biblioterapeutycznej. Spotkanie było połączone z warsztatami z biblioterapii.

Wrzesień 2019

Reorganizacja biblioteki...

Od września 2019 roku biblioteka szkolna ma nową siedzibę. Obecnie mieści się ona przy ul. Bruchnalskiego 35 w budynku Szkoły Podstawowej, w Świątnikach Górnych.
Zanim jednak zaczęliśmy działać trzeba było włożyć mnóstwo pracy w uporządkowanie pomieszczenia, selekcję i ułożenie książek na właściwych miejscach.

Ta strona internetowa została utworzona bezpłatnie pod adresem Stronygratis.pl. Czy chcesz też mieć własną stronę internetową?
Darmowa rejestracja